Algemeen

WeCapital gaat verder als Countus Fusies & Overnames

13 feb 2025

WeCapital zet een nieuwe stap en brengt haar dienstverlening onder bij Countus. Binnen Countus gaan we verder als Countus Fusies & Overnames. Door deze bundeling van krachten kunnen we onze klanten nog beter van dienst zijn.

Onderscheiden in de markt

WeCapital en Countus maken beiden deel uit van de Countus Groep en werken al een lange tijd intensief samen. Door de kennis van Countus en WeCapital te bundelen en verder uit te breiden onder Countus, kunnen we ons nog beter positioneren en onderscheiden in de markt.

Vertrouwde dienstverlening, nog meer expertise

Voor jou als klant verandert er verder niet veel. Je kunt blijven rekenen op de vertrouwde expertise en service die je van WeCapital gewend bent en profiteert nu nog meer van de bredere dienstverlening en expertise van onze nieuwe collega’s.

Vanuit Countus Fusies & Overnames begeleiden we bedrijven bij de aan- en verkoop van een bedrijf, due diligence en zakelijke financieringen. Alles wat daar verder nog voor nodig is, vind je nu onder 1 dak bij Countus. Mooie stap waar we trots op zijn!

Meer weten?

Wil je meer weten over onze diensten? Bekijk de website van Countus en neem contact op voor een vrijblijvend gesprek.